Poznaj nas lepiej!

Świat Urwisa to największa sala zabaw w Bochni i okolicy oferująca wiele atrakcji i możliwość kreatywnego spędzania czasu przez dzieci!
Nasza sala zabaw powstała z myślą o beztroskiej i bezpiecznej zabawie dla wszystkich.
Szczególnie polecana jest dla dzieci w wieku od 3 do 11 lat.
U nas nie ma miejsca na nudę!
Naszym celem jest promowanie rozrywki poprzez aktywną zabawę i odpowiedni rozwój. Wielopoziomowa konstrukcja, tory przeszkód, ogromne figury geometryczne, hamaki czy zjeżdżalnie wpadające prosto basenu z kolorowymi kulkami. Ponadto Urwiski znajdą u nas mnóstwo interaktywnych i edukacyjnych zabawek, klocki, kuchenkę, warsztat dla małego majsterkowicza, bujaki czy kącik plastyczny z książeczkami do czytania.

Dzięki różnorodności atrakcji każde dziecko znajdzie u nas coś dla siebie.
Ponadto organizujemy niezapomniane przyjęcia urodzinowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz potrzebom Klientów, przygotowaliśmy trzy wersje urodzinowe. Dodatkowo w cenie imprezy urodzinowej, mogą Państwo wybrać wersję zabaw, która jest najbliższa zainteresowaniom dziecka. Do tego mnóstwo popularnych atrakcji między innymi malowanie twarzy, piniatę czy balonowe zoo.
Możliwości do zabawy dla dzieci są nieograniczone, a zabawa zawsze jest udana.

Zapraszamy również do ciekawego spędzenia czasu grupy zorganizowane. Przedszkola, szkoły, wycieczki czy klienci indywidualni. Posiadamy bogatą ofertę, a jeśli Państwo mają własny pomysł na spędzenie czasu w sali zabaw jesteśmy otwarci na sugestie.
Priorytetem jest również dla nas to, aby atrakcje które oferujemy były odpowiednio przystosowane do korzystania z nich, a higiena przestrzegana. Konstrukcja oraz pozostałe elementy sali są regularnie sprawdzane, testowane oraz odpowiednio zabezpieczone. Najlepszym odzwierciedleniem gwarancji dobrej zabaw w Świecie Urwisa jest satysfakcja Klientów, dzięki którym wiemy, że praca którą wykonujemy jest odpowiednia.
Świat Urwisa oceniany jest przez dzieci oraz rodziców za najsympatyczniejsze i najlepiej przystosowane tego typu miejsce w okolicy. Dzieci chętnie do nas wracają, a rodzice polecają to miejsce. Sala zabaw jest również bardzo doceniana przez rodziców za lokalizację. Centrum zabaw znajduję się w Galerii Rondo.
Pozostawienie dzieci pod opieką wykwalifikowanego personelu sprawia, że rodzice bez obaw mogą wybrać się na zakupy. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie gdy rodzic chce się pobawić z dzieckiem i popatrzeć jak świetnie się bawi. Umożliwiamy wejście opiekunowi na salę bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Alternatywą jest mieszcząca się obok restauracja, gdzie można skorzystać z oferty gastronomicznej. Restaurację od sali zabaw oddziela szklana witryna, która umożliwia obserwowanie pociechy podczas zabawy.

Zapraszamy! ❤️❤️❤️